Dla firm

Specjalizujemy się w prowadzeniu bieżącej obsługi prawnej firm oraz podmiotów i instytucji samorządowych, a także innych podmiotów prawnych.

Zasadniczą wagę przywiązujemy do zrozumienia modelu biznesowego Klienta oraz specyfiki jego przedsiębiorstwa i szczególnych wymagań w zakresie bezpieczeństwa prawnego. Dzięki temu dostarczamy rozwiązania prawne dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz ukierunkowane na osiągnięcie konkretnych i zdefiniowanych celów.

Świadczymy pomoc prawną zarówno w formie bieżącego doradztwa, jak również reprezentowania Klienta przed sądami oraz organami państwowymi, samorządowymi i egzekucyjnymi.

Zapewniamy doradztwo w zakresie wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej, prowadzimy szkolenia dla kadry zarządzającej oraz negocjacje z kontrahentami, sporządzamy umowy oraz akty wewnętrzne, nadzorujemy wykonanie kontraktów, windykujemy należności, przygotowujemy analizy i opinie prawne, obsługujemy zgromadzenia wspólników, rejestrujemy oraz likwidujemy spółki i inne podmioty.

W interesie Klienta współpracujemy z doradcą podatkowym, rzecznikiem patentowym, notariuszem oraz komornikiem.

Prowadzimy obsługę prawną w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego, prawa pracy, własności przemysłowej i intelektualnej, ochrony konkurencji, prawa zamówień publicznych, prawa upadłościowego i naprawczego, prawa budowlanego i podatkowego oraz karnego.

Każdorazowo negocjujemy z Klientem warunki finansowe świadczenia usług, w zależności od zakresu powierzonego zlecenia, w oparciu o ryczałt lub stawkę godzinową.

NASZ ADRES:

Dreszer Adamas
Kancelaria Prawna
ul. Narutowicza 40 lok. 2
90-135 Łódź

Kancelaria Adwokacka. Wszelkie prawa zastrzeżone Projekt i realizacja: internet-media.pl